جاروبرقی صنعتی

از مکنده های صنعتی تخصصی می توان به غبارگیرها، جاروبرقی مکش و جداسازی مواد جامد و مایع، جاروبرقی صنایع داروسازی، جارو برقی تخصصی مکش الیاف و رشته های نخی در صنایع نساجی و مکنده ها و جاروبرقی های ضد انفجار اشاره نمود که دارای طراحی اختصاصی برای هستند.

محتویات سبد قوانین و مقررات استخدام بازاریاب تماس با ما

'da Analytic using. We propose to work with google analytic for see data. Info : google.com is definitely the worlds optimum profiting internet search engine and it is the largest supply of user support with its lots of jobs and developments. PageRank : Google ranks web-sites over a scale of 0-ten. The upper the rank, the better plus much more helpful This web site is taken into account for Google.

دستگاه های نظافتی صنعتی - اسکرابر - پولیشر - دستگاه واکس - واکس زن کفش - تی شوی - جاروبرقی صنعتی

دستگاه کاور زن کفش دستگاه کاور کفش اتوماتیک دستگاه کاور کفش حرارتی دستگاه کاور کفش مکانیکی نایلون کاور کفش یکبار مصرف

تجهیزات رفاهی دستگاه خوشبو کننده هوا تجهیزات سرویس بهداشتی دست خشک کن مایع ریز و صابون ریز جا دستمال کاغذی اتوماتیک و معمولی سشوار دیواری دستگاه تصفیه هوا دستگاه تصفیه هوای همراه دستگاه تصفیه هوای اتومبیل دستگاه تصفیه هوای خانگی و محیط های کوچک دستگاه تصفیه هوای اداری و محیط های بزرگ سرمایش

شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم ، پیشرو در تامین تجهیزات و دستگاههای شست و شوی صنعتی

کفی پارویی مکنده صنعتی با قطرهای مختلفی تولید شده است که بسته به حجم مواد بر روی جاروبرقی نصب خواهند شد. قطر کفی پارویی باید با قطر خرطومی مکنده متناسب باشد تا در هنگام مکش حجم بالایی از مواد، فرآیند مکش با اختلال مواجه نگردد. هر چه قطر خرطومی جارو برقی بیشتر باشد، کفی پارویی با دهانه مکش بزرگ تر انتخاب می گردد. وجود طیف گسترده ای از لوازم جانبی مکنده امکان بهره مندی هر چه بهتر از دستگاه جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی را فراهم می آورد.

در برخی از مراکز صنعتی جهت آلودگی های ایجاد شده و ضایعات به وجود آمده در هنگام فرآیند تولید نیاز به وجود مکنده های صنعتی قوی تری است تا مواد سنگین و چگال را به صورت پیوسته جمع آوری کند. از همین رو دستگاه های فوق العاده پر قدرت مکنده صنعتی سخت کار طراحی و ساخته شده تا به این ترتیب امکان انجام هر گونه فعالیت نظافتی سخت در شرایط سخت کاری فراهم گردد.

جاروهای هواکار برای عمل کردن نیازی به برق ندارند و جهت نظافت و جمع آوری مواد در محیط هایی با دسترسی کم به جریان برق و یا محدودیت استفاده از برق به کار می روند. مکنده هواکار از طریق دریافت هوای فشرده مرکزی یا سیار تغذیه می گردد و دارای پمپ مکش ونتوری است که مسیری مستقیم برای ورود و خروج داشته که در این مسیر یک ورودی دیگر برای جاروبرقی صنعتی مکش هوای فشرده تعبیه گردیده و سبب مکش مواد می شود.

مناسب برای کارواشها،کارخانه ها و کارگاههای تولیدی،موسسات خدماتی و نظافتی،،دانشگاهها و مدارس،مساجد،تعویض شیشه اتومبیل،مجتمع های مسکونی ،هتل ها و رستوران و ........  

تمامی دستگاه های مکنده اعم از خانگی، تجاری، نیمه صنعتی، صنعتی و صنعتی سنگین کار و یا حتی مکنده های کامیونی از دو شاخصه اصلی تحت عنوان قدرت مکش و سرعت مکش برخوردار می باشند. قدرت مکش به میزان توانایی جاروبرقی در مکش مواد اطلاق می گردد که هر چه مقدار آن بیشتر باشد جاروبرقی قادر به مکش مواد سنگین تر و چگال تر خواهد بود. از جاروبرقی صنعتی طرف دیگر سرعت مکش به حجم هوای مکش شده در واحد زمان تلقی می شود و با افزایش آن سرعت انجام عملیات نیز افزایش می یابد. طراحی و تولید انواع گوناگون دستگاه های جاروبرقی با قدرت مکش جاروبرقی صنعتی و سرعت مکش های متفاوت امکان جمع آوری سبک ترین مواد تا سخت ترین و سنگین ترین مواد را فراهم آورده و کاربران متناسب با نوع عملیات و شرایط کاری مکنده مناسب را انتخاب می کنند.

Look at it to ... 3mtco.ir area is owned by Mohsen Tanbakouei and its registration expires in 2 decades.

کفشوی

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “جاروبرقی صنعتی”

Leave a Reply

Gravatar